Let your spirit soar.

Klimatolog Radim Tolasz přiznává chemtrails

07.06.2012 11:48
Chemtrails, bohužel pravda

Ve svých minulých postojích a názorech na téma chemtrails jsem projevil značnou neznalost a bezohlednost. Celý problém jsem bagatelizoval, snažil jsem se poučovat své oponenty o vzniku, vývoji a trvání kondenzačních pruhů za letadly (contrails). Zcela jsem opomíjel, že chemtrails nejsou contrails. Zcela jsem vylučoval, že by se mohl najít někdo, kdo by financoval aktivity, které mají za cíl takto ovlivňovat počasí, podnebí, životní prostředí a dokonce i zdraví člověka.

Přesto mi to nedalo a pátral jsem. Hledal jsem někoho, kdo by potvrdil, že rozprašování baria, hliníku a jiných prvků, popřípadě jejich sloučenin, opravu probíhá. Ve světě, v Evropě a dokonce i v Česku. Včera jsem strávil dlouhé odpoledne v diskusi s kapitánem dopravního letadla K. M. Létal u různých českých společností, které provozují osobní i nákladní leteckou přepravu. Přesně popsal jak, kdy a za jakých podmínek utajení jsou plněny speciální nádrže v letadlech. Na jednu misi se jedná maximálně o 75 kg směsi, samotný akt rozprašování trvá až 7,5 minuty. Tyto hodnoty jsou natolik nízké, že jsou jen těžko dohledávány důkazy. Navíc je součástí mise sofistikované užití předpovědi počasí tak, aby došlo k významnému promíchání contrails a chemtrails. Zdroj financí je pro mě i pro něj stále nejasný. Pro všechny zúčastněné se však jedná o tak zajímavý „přivýdělek“, že, cituji: „Nemají zájem na odhalení a zastavení těchto výzkumů“.

Omlouvám se všem, kdo na tento problém upozorňují již mnoho let. Zhroutil se mi můj odborný svět. Už nikdy nechci slyšet nic o chemtrails.

zdroj: https://orgo-net.blogspot.cz/

 

Diskusní téma: Klimatolog Radim Tolasz přiznává chemtrails

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode